Od lat świadcząc usługi leśne wiemy ile zależy od profesjonalnego sprzętu, który nie zawiedzie przy pierwszej nadażającej się okazji, oraz odzieży, która nie tylko spełnia wszelkie wymogi BHP, ale również zapewnia komfort. Pracując w Niemczech rozpoczeliśmy współpracę z firmą KOX, która sprzedaje układy tnące do pilarek oraz odzież dla pilarzy dobrej jakości, ale za przystępną cenę. Nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z produktów. Zwrócili również uwagę na kompletność oferty, dzięki której wszystkie potrzebne produkty można kupić w jednym miejscu. Pytali dlaczego nie ma takiego sklepu u nas.

Od 2008 roku jesteśmy przedstawicielem firmy KOX w Polsce.

Firma KOX funkcjonuje na rynku niemieckim od ponad 30 lat. Od 2011 wchodzi w skład koncernu Blount International, największego producenta układów tnących na świecie. Produkty marki KOX cieszą się dużym uznaniem profesjonalistów z całej Europy.

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą wysyłkową, ale mamy również sklep w Ostrołece, gdzie można obejrzeć i kupić nasze produkty.

Zamówienia można składać telefonicznie, mailem lub przez sklep internetowy. Warto zwrócić uwagę na mobilną wersję sklepu internetowego, dzięki której z łatwością można dokonać zakupu na smartfonie czy tablecie. Jeżeli towar jest na stanie, gwarantujemy dostawę na następny dzień.

Co roku w grudniu wydajemy katalog z cenami na rok kolejny, dzięki czemu klienci mają gwarancję, że cena zamawianego produktu w ciągu roku nie ulegnie zmianie. Katalog można znaleźć w wersji elektronicznej  na naszej stronie internetowej tutaj lub zamówić przez telefon (katalog wyślemy bezpłatnie na wskazany adres!).

Udanych zakupów!